8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Nacionalinės dziudo asociacijos čempionate - E. Sagalec pergalė

Nacionalinės dziudo asociacijos čempionate  - E. Sagalec pergalė

Šių metų spalio 18 dieną Alytaus sporto rūmuose vyko Nacionalinės dziudo asociacijos čempionatas. Jame dalyvavo ir keturi Šilutės dziudo klubo KUMIKATA sportininkai, buvę Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, dabar studijuojantys, bet atstovauja savo gimtą klubą. Geriausiai sekėsi Ernestui Sagalec. Jis svorio kategorijoje iki 66 kg. iškovojo čempiono vardą. Justas Pauparis pralaimėjo kovą dėl bronzos medalio ir liko penktas.  Sporto mokyklos auklėtiniui Uosiui Knapkiui bei Artūrui Kudrešovui nepavyko šiemet kovoti dėl čempionato apdovanojimų. Po pirmų pralaimėtų kovų pasitraukė iš turnyro.