8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškių pergalės moksleivių dziudo čempionate

Šilutiškių pergalės moksleivių dziudo čempionate

Šių metų lapkričio 9-10 dienomis Kaune vyko Nacionalinis moksleivių (jaunių, jaunučių ir vaikų) dziudo čempionatas. Jame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Pirmąją čempionato dieną ant tatamio kovojo jaunių ir vaikų amžiaus grupės. Čia mergaičių grupėje čempionės vardą svorio kategorijoje iki 44 kg. iškovojo Gabrielė Paleckytė. Trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Ignas Klimanskis ir Uosis Knapkis. Kiti po pralaimėtų pirmų kovų pasitraukė iš turnyro. Antrąją čempionato dieną medalį pavyko iškovoti tik Emiliui Kovyrcovui. Jis savo svorio kategorijoje užėmė trečiąją vietą.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose