8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečių pergalės olimpinių vilčių varžybose

Lengvaatlečių pergalės olimpinių vilčių varžybose

Lapkričio 15 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybos rajonų grupėje. Jose varžėsi 2006 m gimę ir jaunesni vaikai. Šiose varžybose dalyvavo 12 Šilutės SM auklėtinių, treniruojamų L. Leikuvienės, S. Oželio ir A. Urmulevičiaus. 

Šeši geriausieji berniukai ir mergaitės apdovanoti medaliais, diplomais. Rutulio stūmime nugalėjo Vilmantas Retenis, 1000 m nugalėjo Goda Šiaudvytytė, ketvirta vieta- Mija Pielikytė, šeštas- Mykolas Maurius, 600 m bėgime nugalėjo Nojus Petraitis, ketvirta parbėgo Augustė Juškaitė, o šešta Kamilė Kerpytė. Šie sportininkai treniruojasi pas trenerę Liną Leikuvienę. Šuolio į tolį rungtyje antrą vietą užėmė trenerio Audriaus Urmulevičiaus auklėtinis Andrius Milinauskas, S. Oželio auklėtinė Gabrielė Urniežiūtė užėmė ketvirtą vietą.