8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvaatlečių startai

Vasara – lengvosios atletikos sezono įkarštis. Daugelyje šalies varžybų dalyvauja ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai.

Taip jau susiklostė, kad dauguma svarbių varžybų vyksta Klaipėdoje. Uostamiestyje buvo surengtos ir jaunių sporto žaidynių zoninės varžybos. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniams ir treneriams buvo labai svarbu iškovoti kuo daugiau kelialapių į finalines žaidynių varžybas, kurios kitą savaitę vyks Vilniuje, ir pelnyti  kuo daugiau žaidynių taškų.

Vėl savo trenerį Stasį Oželį gerais rezultatais džiugino Dovilė Bliūdžiūtė, nugalėjusi bėgdama 300 m su barjerais (49,3 s). Varžybų nugalėtoja tapo ir Medardo Urmulevičiaus auklėtinė Uršulė Toleikytė, greičiausiai įveikusi 2000 m rungtį. Uršulė dar užėmė trečią vietą ieties metimo sektoriuje.

Į finalines varžybas dar pateko Kostas Vilčiauskas, užėmęs antrą vietą 300 m barjeriniame bėgime. Kita S. Oželio auklėtinė Jolita Šulcaitė laimėjo dvi prizines vietas, Jolita, bėgdama 1500 m su kliūtimis, finišavo antra, o 2000 metrų atbėgo trečia. Vilniaus „Vingio“ stadione kartu su pajėgiausiais jaunaisiais sprinteriais 100 m distancijoje varžysis Mindaugas Grigalis, kuris Klaipėdoje buvo ketvirtas. Mindaugas kartu su Z. Merliūnu, A. Barzdžiu ir K. Vilčiausku estafetėje 4x300 m užėmė ketvirtąją vietą, ketvirtas 1500 m distancijoje buvo ir Z. Merliūnas.

Klaipėdoje medalius išsidalijo ir šalies jaunučių finalinių varžybų dalyviai. Bronzos medalį į Šilutę parvežė D. Bliūdžiūtė, kurį iškovojo bėgdama 400 m. Nedaug iki medalio D. Bliūdžiūtei trūko ir 300 m barjeriniame bėgime. Šioje rungtyje į pajėgiausiųjų šešetuką pateko ir Ieva Niauronytė. Nors prizinių vietų ir neužėmė, bet varžybose gerai pasirodė A. Barzdys (400 m), G. Pudževelytė (disko metimas), E. Ramonas (300 m barjerinis bėgimas), V. Šeškauskaitė, K. Toliušytė (800 m), L. Starkutis (šuolis į aukštį ir trišuolis) ir G. Valaitytė (trišuolis).