8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudoistas J.Leškys - iš tarptautinio turnyro su bronzos medaliu

Dziudoistas J.Leškys - iš tarptautinio turnyro su bronzos medaliu

Šių metų lapkričio 23 dieną Panevėžyje Lengvosios atletikos manieže vyko tarptautinis dziudo turnyras kariuomenės dienai paminėti. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos miestų. Sportininkai turėjo galimybę palaikyti rankose tikrus Lietuvos karių ginklus, sudalyvauti kariškių surengtose estafetėse. Pabendrauti su kariškiais ir paragauti kareiviškos košės. Kovose ant tatamio iš šilutiškių geriausiai sekėsi Juozui Leškiui. Jis po atkaklios kovos iškovojo turnyro bronzą. Jonui Gindvilui nedaug pritrūko iki apdovanojimo. Jis kovoje dėl trečios vietos nusileido Kėdainių dziudoistui ir liko penktas. Kiti po pralaimėtų kovų iš turnyro pasitraukė.

Tuo pat metu Latvijos sostinėje Rygoje vyko atviras Latvijos dziudo čempionatas. Čia trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 73 kg. iškovojo Ernestas Sagalec šiuo metu studijuojantis sporto universitete, bet atstovauja gimtą klubą.