8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo kalėdiniame turnyre - septynios mokyklos auklėtinių pergalės.

Dziudo kalėdiniame turnyre - septynios mokyklos auklėtinių pergalės.

Šių metų gruodžio 14 dieną Kaune vyko kalėdinis dziudo turnyras. Jį organizavo dziudo klubas Danas. Jame dalyvavo ir septyni Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai iš jų sekėsi Juozui Leškiui, Ignui Klimanskiui ir Justui Vyšniauskui. Jie savo svorio kategorijose tapo čempionais. Antrąsias vietas užėmė Pijus Jogminas ir Martynas Ražaitis. Trečiąsias vietas iškovojo Eimantas Žygaitis ir Uosis Knapkis. Po turnyro gruodžio 15 dieną vyko mokomoji treniruočių stovykla. Ją vedė Pasaulio ir Europos dziudo čempionatų prizininkas Marius Paškevičius.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose