8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautiniame turnyre Šilutės lengvaatlečiai tarp prizininkų.

Tarptautiniame turnyre Šilutės lengvaatlečiai tarp prizininkų.

Gruodžio 6-7 dienomis, Klaipėdoje vyko tarptautinės jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos "Maniežo taurė", kuriose sėkmingai dalyvavo ir Šilutės SM auklėtiniai. Jaunių amžiaus grupėje, trenerės L. Leikuvienės auklėtinis Osvaldas Guščius trišuolio rungtyje tapo nugalėtoju, Justas Budrikas 1000 m nuotolyje iškovojo antrą vietą, o Kristina Bataitytė, stumdama rutulį užėmė trečią vietą.
Jaunučių grupėje antrąją vietą iškovojo šokdamas į aukštį Vilius Liorencas, kurį treniruoja Audrius Urmulevičius. Varžybose varžėsi pajėgiausi Lietuvos sportininkai, svečiai ir Rusijos ir itin gausus būrys Latvijos lengvaatlečių.
Nuotraukoje iš kairės V. Liorencas, K. Bataitytė, O. Guščius ir J. Budrikas.