8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pergalingas jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

Pergalingas jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas

 Šiauliuose, sausio 10-11 dienomis vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatas. Jaunimo komandai pavyko iškovoti ir komandinę trečios vietos taurę.  Trenerių L. Leikuvienės ir S. Oželio auklėtiniai grįžo su asmeniniais medaliais. Jaunė Stankutė Kamilė iškovojo tris antras vietas: 600 m, 60 m barjeriniame bėgime ir 4x200 m estafetiniame bėgime. Jaunimo amžiaus sportininkams pavyko iškovoti daugiau medalių: Julija Baciūtė užėmė antras vietas 1000 m ir 4x200 m, o trečią 600 m bėgimuose, Kristina Bataitytė nugalėjo rutulio stūmimo rungtyje, Justas Budrikas nugalėjo 3000 m, o trečią vietą iškovojo 1000 m bėgimuose, Osvaldas Guščius trišuolyje užėmė antrą vietą, šuolyje į tolį - ketvirtą, 60 m barjeriniame bėgime nugalėjo Mantas Stonkus, o kartu bėgęs treniruočių draugas Martynas Lidžius - antras.  

 

Nuotraukoje Šilutės SM jaunių ir jaunimo komandos Lietuvos lengvosios atletikos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate Šiauliuose.