8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo naujokams pirmasis čempionatas

Dziudo naujokams pirmasis čempionatas

Šių metų sausio 26 dieną Kaune vyko Lietuvos U-16; U-17 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo ir gausus būrys Šilutės sporto mokyklos auklėtinių. Daugeliui šis čempionatas buvo pirmas. Jame dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų apie tris šimtus dalyvių. Bronzos medalius pavyko iškovoti tik mergaičių grupėje Gabrielei Paleckytei ir berniukų grupėje Eimantui Žygaičiui.

Šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko Baltijos šalių dziudo čempionatas. Jame Edvardas Sagalec svorio kategorijoje iki 81 kilogramo iškovojo bronzos medalį.

 

2020 sausio 27 d. 

Rimvydas Lukošius 

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose