8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Mokyklų stalo teniso varžybose geriausi naumiestiškiai ir traksėdiškiai

Mokyklų stalo teniso varžybose geriausi naumiestiškiai ir traksėdiškiai

2020 m. vasario 6 dieną Pamario pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko rajono ir miesto mokyklų stalo teniso varžybos, kurias organizuoja Šilutės sporto mokykla. Rajonui atstovavo komandos iš Žemaičių Naumiesčio, Traksėdžių, Juknaičių, o miestui iš Pamario pagrindinės mokyklos ir Vydūno gimnazijos. Į zonines varžybas išvyko nugalėtojai  - Traksėdžių berniukų ir mergaičių komandos.

Vasario 9 d. Kelmėje vykusiose zoninėse varžybose berniukai nugalėję varžovus iš Kelmės r., Radviliškio, Tauragės r. ir Šilalės toliau keliaus dalyvauti finalinėse varžybose. Mergaitėms, deja, nepavyko iškovoti prizinės vietos.

Rajono ir miesto rezultatai:

Mergaitės (rajono)                                  Berniukai (rajono)                     Berniukai (miesto)

  1. Ž. Naumiestis                             1. Traksėdžiai                              1. Pamario pagr. m-kla.
  2. Traksėdžiai                                 2. Ž. Naumiestis                          2. Vydūno gimnazija.
  3. Juknaičiai

Austėja Minkevičiūtė 

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose