8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškis Evaldas Petrauskas tapo Europos jaunių bokso čempionu

Šilutiškis Evaldas Petrauskas tapo Europos jaunių bokso čempionu

Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Evaldas Petrauskas tapo Europos jaunių bokso čempionu. Tai pirmasis iškovotas toks titulas Šilutės sporto istorijoje.

Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniai Evaldas Petrauskas (57 kg) ir Edgaras Skurdelis (52 kg) birželio 21 – 29 dienomis Plovdivo mieste (Bulgarija) Lietuvos rinktinės sudėtyje šalies garbę gynė Europos jaunių bokso čempionate.

Bulgarijoje vykusiose varžybose Edgaras Skurdelis du raundus pirmavo, paskui sėkmė jį apleido, o Evaldas Petrauskas namo pasiuntęs 24 taškų persvara Albanijos atstovą, 11-8 rezultatu nugalėjęs Armėnijos boksininką, aiškia persvara 16-3 nugalėjęs azaibardžianietį, namo parsivežė Europos jaunių bokso čempiono titulą.

Evaldas Petrauskas jau metai laiko yra įrašytas į Lietuvos olimpinės rinktinės sąrašus ir ten tobulina savo sugebėjimus.

Deja, ne viskas Šilutės boksininkams klojasi taip gerai. Kaip rajono vadovams sakė Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, jie turi treniruotis mažoje salėje, kurioje net atjungta elektra.

Nuotraukoje (iš kairės) Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, Šilutės sporto mokyklos bokso treneris Vincas Murauskas, Europos jaunių bokso čempionas Evaldas Petrauskas, Šilutės savivaldybės vicemerė Stasė Skutulienė, Šilutės savivaldybės meras Virgilijus Pozingis ir Šilutės sporto mokyklos sporto bazės vadovas Dainius Gricevičius.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose