8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pasvalyje medalių lietus

Pasvalyje medalių lietus

Vasario 13 - 15 dienomis Pasvalyje vyko Lietuvos rajonų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas. Puikiai jame pasirodė Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko: jie iškovojo 5 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medalius. Bokso čempionate geriausiai sekėsi Džiugui Liukui, Rugilei Altaravičiūtei, Karinai Siminauskaitei, Austėjai Aučiūtei ir Mariui Kontrimui, iškovojusiems čempionų vardus. Sidabro medalius iškovojo Markas Auškalnis, Robertas Jokulys, Kristina Bataitytė ir Dovilė Marcinkutė. Trečias vietas ir bronzos medalius iškovojo Markas Užkuraitis, Artūras Koroliovas ir Juozas Pečkys. Sekmadienį (vasario 23 d.) V. Murausko auklėtiniai rajono garbę gins Panevėžyje, Lietuvos jaunimo čempionate.

Edvardas Lukošius "Šilutės Naujienos"