8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Pagerbti Europos jaunių krepšinio čempionas Deividas Pukis ir jo treneris

Pagerbti Europos jaunių krepšinio čempionas Deividas Pukis ir jo treneris

Savivaldybės meras Virgilijus Pozingis ir Mero pavaduotojas Jonas Jaunius pasveikino Europos jaunių krepšinio čempioną Deividą Pukį bei jo trenerį Kęstutį Šernių.

Ketvirtadienį, rugpjūčio 28 d. Šilutės savivaldybės mažojoje salėje rinkosi Šilutės sporto mokyklos bei Šilutės savivaldybės atstovai pasveikinti Europos jaunių krepšinio čempioną Deividą Pukį bei jo trenerį Kęstutį Šernių. Susitikime dalyvavo Šilutės savivaldybės meras Virgilijus Pozingis, mero pavaduotojas Jonas Jaunius, administracijos direktorius Šarūnas Laužikas, Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis, VŠĮ Šilutės sportas direktorius Dainius Gricevičius, tarybos narys Juozas Sauspreškis, Šilutės sporto mokyklos treneris Kęstutis Šernius ir Europos jaunių krepšinio čempionas Deividas Pukis.

„Europos jaunių krepšinio čempionate teko žaisti draugiškas varžybas su italais, graikais ir lenkais, kuriuos visus sutriuškinome. Italai buvo laikomi galimi čempionai, juos suvalgėme 30-ties taškų skirtumu. Po varžybų priėjęs italų treneris sakė jai jūs taip žaisite tai laimėsite pirmą vietą.“ – sakė Deividas Pukis.

„Paskui pradėjome čempionatą žaisdami prieš ispanus, jie buvo lyderiai, prieš juos laimėjome dešimt taškų skirtumu. Paskui grupėje žaidėme su čekais. Prieš rungtynes galvojome kas tie čekai – futbolistų komanda. Bet jiems rungtynes pralošė serbai, ispanai, o mes prieš juos laimėjome. Finale vėl susitikome su čekais ir pirmajame kėlinyje sužaidėme įspūdingai jį laimėdami rezultatu 39:2.“ – įspūdžiais toliau dalijosi Deividas Pukis, šiose finalinėse rungtynėse per pirmuosius du kėlinius pelnęs 13 taškų. Likusią rungtynių daly jam teko praleisti ant atsarginių suolelio.

Daugiausia taškų Europos jaunių krepšinio čempionate Deividui pavyko pelnyti žaidžiant prieš graikų komanda, tuomet jam pavyko įmesti 22 taškus į priešininkų krepšį. Europos jaunių krepšinio čempionate Deividas Pukis žaidė puolėjo pozicijoje vilkėdamas marškinėlius su trečiu numeriu. Varžybų metu Deividui treneris patikėdavo dengti priešininkų stipriausią žaidėją.

Deividas Pukis praėjusį sezoną buvo paskolintas Klaipėdos sporto mokyklai, nes ši sporto mokykla žaidžia aukščiausioje lygoje ir tik iš jos Deividas gali patekti į Lietuvos rinktinę. Šiemet Deividas baigė dešimtą klasę ir dabar galvoja kur toliau mokintis.

Susitikime Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis apgailestavo, kad mokykla praranda gabiausius auklėtinius. Juos per vasarą išvilioja kiti sporto klubai. Tai Šilutės sporto mokyklai opi problema su kuria bandoma kovoti. Kaip pavyzdį Aivaras Lileikis paminėjo šią vasarą „Lietuvos ryto“ išviliotą trylikos metų dviejų metrų ūgio perspektyvų Šilutės sporto mokyklos auklėtinį. „Kadangi jo treneris buvo prieš sakydamas, kad dar jis jaunas, „Lietuvos ryto“ atstovai su juo daugiau nebesitarė ir nuvykę pas jo tėvus su jais kažką pasirašė ir jį vis vien išsivežė.“ – sakė Aivaras Lileikis.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose