8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sėkmingas pasirodymas jaunių čempionate

Sėkmingas pasirodymas jaunių čempionate

Liepos 17-18 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunių Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame sėkmingai startavo Šilutės SM sportininkai. Šuolyje į aukštį, švėkšniškis Vilius Liorencas (treneris Audrius Urmulevičius) iškovojo III v., o net trim metais jaunesnė Goda Šiaudvytytė, 800 m nuotolyje taip pat užėmė trečią vietą. Barjerinio bėgimo atstovė Kamilė Stankutė, bėgusi 100 ir 400 metrų su barjerais užėmė abi ketvirtas vietas, bet trenerė labai džiaugiasi, nes Kamilė abiejuose bėgimuose stipriai gerino savo asmeninius rezultatus. Liepos 28 d. G. Šiaudvytytė ir jos treniruočių draugas, ietininkas V. Retenis, pakviesti į Lietuvos jaunučių rinktinę dalyvauti Baltijos šalių čempionate Latvijoje.

Informaciją paruošė trenerė Lina Leikuvienė