Visi dalyviai su medaliais

Savaitgalį Žemaitijos sostinėje, Telšiuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusiųjų
(vyrų ir moterų) čempionatas.

Šilutės garbę gynė keturi sportininkai (treneriai Liudas Čičirka ir Laimis Li-chin- hai) iš varžybų grįžę su medaliais.

Buvęs sporto mokyklos auklėtinis, bet vis dar stropiai besitreniruojantis Ramūnas Šteinys, svorio kategorijoje iki 55 kg.,užėmė antrą vietą dvikovės rungtyje surinkęs 119 kilogramų.

Dabartinis mokyklos auklėtinis Manfredas Burzdžius svorio kategorijoje iki 61 kg., iškovojo bronzą, dvikovėje surinkęs 151 kilogramą.

Vienas perspektyviausių sunkiaatlečių Osvaldas Mamčenkovas su dvikovės rezultatu 216 kg., iškovojo trečiąją vietą

Aukso medalius iškovojo ir buvę mokyklos auklėtiniai Lukas Kordušas, bei sunkiosios atletikos legenda Donatas Anuškevičius. Abu sportininkai buvo vienvaldžiai grupės lyderiai ir dar kartą įrodė užaugę prie pačių geriausių sunkiosios atletikos trenerių Šilutėje.