8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Po ilgos pertraukos puikus sportininkų startas

Po ilgos pertraukos puikus sportininkų startas

Šių metų rugsėjo 26 dieną Klaipėdoje LCC tarptautinio universiteto sporto salėje vyko dziudo turnyras. Dėl Covid 19 viruso turnyre dalyvavo tik Lietuvos sportininkai. Po dešimties mėnesių pertraukos Šilutės dziudo klubo sportininkai šauniai kovojo ant tatamio. Mergaičių grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg. čempionės vardą iškovojo Gabrielė Paleckytė. Vaikų grupėje trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Juozas Leškys, Tadas Kazlauskas, Jonas Vyšniauskas, Justas Vyšniauskas, Mantas Sungaila. Jaunių grupėje trečiąją vietą svorio kategorijoje iškovojo Uosis Knapkis. Neblogas šilutiškių startas po ilgos pertraukos. Ačiū tėveliams už pagalbą ir palaikymą.

Treneris Rimvydas Lukošius