8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Sėkmingas Lietuvos mokinių kroso čempionatas

Sėkmingas Lietuvos mokinių kroso čempionatas

Rugsėjo 26-27 dienomis Šilutės SM lengvaatlečių komanda dalyvavo Lietuvos mokinių kroso ir kroso estafečių čempionate Palangoje. Vaikų amžiaus grupėje 1000 m bėgimuose nugalėtoja tapo Mija Pielikytė, o Ignas Stankus iškovojo trečią vietą. Goda Šiaudvytytė šiame nuotolyje buvo nepralenkiama jaunučių grupėje. Justas Budrikas, bėgęs 3000 m jaunimo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą. Į pirmąjį šešetuką savo amžiaus grupėse dar pakliuvo ir apdovanoti diplomais: Kamilė Kerpytė (vaikų amžiaus gr.) ir Kamilė Stankutė (jaunių amžiaus gr.) 1000 m užėmė ketvirtas vietas, bėgęs 1500 m Naglis Kuturys (jaunių amžiaus gr.) užėmė šeštą vietą. Sekančią varžybų dieną mūsų komanda varžėsi kroso estafečių varžybose ir užėmė ketvirtą vietą. Susumavus abiejų dienų komandinius rezultatus šilutiškiai iškovojo trečios vietos taurę... Trenerė Lina labai džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais.