8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Atviros Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybės

Atviros Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybės

Romualdo Drungilo auklėtiniai 2021-05-15 dalyvavo Atvirose Klaipėdos mieto b/k irklavimo pirmenybėse. Parsivežti net 9 medaliai????????????????.

Vienviete baidare (K-1) berniukų 2009 m. gim. ir jaunesnių grupėje aukso???? medalį iškovojo Adrijus Beržonskis, bet tai ne vienintelis Adrijaus medalis, jam su komandos draugu Ignu Timoščenko dviviete baidare (K-2) pavyko iškovoti 3 vietą, tad berniukai pasipuošė bronzos medaliais????.

Dviem medaliais pasipuošė ir Lidija Rimkutė, kuri vienviete baidare (2006 m. gim. ir jaunesnės grupėje) iškovojo antrą vietą ????bei dviviete baidare, kartu su komandos drauge Nomeda Vaitkute, iškovojo taip pat antrą vietą, dar vienas sidabro medalis į kolekciją!????????

Dviviete baidare taip pat startavo ir Austėja Kotikovaite kartu su Austėja Pranskaitytė, mergaitėms pavyko finišuoti trečioms ir pasipuošti bronzos medaliais.????????????