8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutiškiai dalyvavo U-12 ir U-15 Žemaitijos zonos dziudo čempionate

Šilutiškiai dalyvavo U-12 ir U-15 Žemaitijos zonos dziudo čempionate

Šių metų gegužės 21 dieną Šiaulių sporto gimnazijoje vyko U-12 ir U-15 Žemaitijos zonos dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš Kelmės, Šiaulių rajono, Šiaulių, Mažeikių, Skuodo, Plungės, Telšių, Kretingos, Palangos ir Šilutės. Virš šimto dalyvių. Geriausiai iš šilutiškių sekės Juozui Leškiui, Mykolui Nausėdui, Domui Plikšniui ir Justui Vyšniauskui. Jie savo svorio kategorijose iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė Ignas Klimanskis ir Pijus Jogminas. Trečiąsias Vietas iškovojo Mantas Andrijauskas, Saimonas Vytuvis, Benas Kovyrcovas, Martynas Ražaitis, Joris Budvytis, Kristupas Mockus ir Nojus Kungys. Šios zoninės varžybos labai gera galimybė patikrinti savo meistriškumą po ilgo ir varginančio visus karantino.