8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Atviras Pasvalio dziudo čempionatas

Atviras Pasvalio dziudo čempionatas

Šių metų spalio 9 dieną vyko atviras Pasvalio dziudo čempionatas. Jame dalyvavo trijų amžiaus grupių sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo septyni sportininkai. U-9 amžiaus grupėje čempionu tapo Benas Burba svorio kategorijoje virš 42 kilogramų. U-13 amžiaus grupėje sidabro medalį laimėjo Benas Kovyrcovas tik finale nusileidęs  sportininkui iš Alytaus . Trečią vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Saimonas Vytuvis. U-15 amžiaus grupėje antrą vietą užėmė Ignas Klimanskis finalinėje kovoje pralaimėjas Elektrėnų sporto centro auklėtiniui. Ir trečią vietą šioje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 73 kilogramų iškovojo Justas Vyšniauskas