8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės SM lengvosios atletikos Jaunimo sportininkai tapo nugalėtojais, o jauniai iškovojo trečią komandinę vietą

Šilutės SM lengvosios atletikos Jaunimo sportininkai tapo nugalėtojais, o jauniai iškovojo trečią komandinę vietą

Sausio 7-8 dienomis, Šilutės SM lengvaatlečių komanda sėkmingai dalyvavo Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate Klaipėdoje. Jaunimo sportininkai, susumavus komandinius rezultatus, tapo nugalėtojais, o jauniai iškovojo trečią komandinę vietą.

Dauguma šilutiškių iškovojo ir asmenines prizines vietas. Jaunimo grupėje Kamilė Stankutė tapo nugalėtoja 600 m ir 60 barjerinio bėgimo nuotoliuose, Vilius Liorencas šokdamas į aukštį užėmė antrą vietą, Naglis Kuturys 600 m bėgime trečią vietą. Janių grupėje Nojus Petraitis iškovojo dvi antras vietas bėgdamas 600 m ir 60 m su barjerais, o kartu su Nojum per barjerus bėgęs Mykolas Maurius užėmė trečią vietą. Ednaras Serapinas iškovojo antrą vietą šuolyje į aukštį, o Goda Šiaudvytytė 600 m, 1000 m, Gabrielė Urniežiūtė ir Ainaras Mikužis trišuolyje užėmė trečias vietas. Vaikinų ir merginų komandos bėgo estafetę 4x200 m. Merginos ( Kamilė, Goda, Gustė ir Gabrielė) iškovojo antrą vietą, vaikinai (Nojus, Naglis, Mykolas ir Andrius) užėmė ketvirtą vietą. Visi sportininkai, vasario mėnesį, iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatuose, kur bus įteiktos rajonų čempionate iškovotos komandinės taurės. Sportininkus varžyboms ruošė treneriai Lina Leikuviene, Audrius Urmulevičius ir Stasys Oželis.