8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai iškovojo bronzą

Šilutės sporto mokyklos krepšininkai iškovojo bronzą

Kad krepšinio komanda pasipuoštu medaliais reikia nueiti nelengvą kelią. Visą sezoną intensyvios treniruotės, laimėjimo skonis ir pralaimėjimo kartėlis. Daug visko turi išgyventi ne tik sportininkai, bet ir treneris. Tad Šilutės sporto mokykla, vadovaujama direktoriaus Aivaro Lileikio, labai didžiuojasi Petro Joniko vadovaujama vaikinu U18 krepšinio komanda, kuri iš Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U18 B diviziono finalo, po atkaklios kovos, parvežė bronzos medalius. 

Mažasis finalas

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai 2022 m. balandžio 9 d. Marijampolėje, mažajame finale, susitiko su Druskininkų SC ekipa. Rungtynės buvo lyg linksmieji kalneliai. Kaip jau atrodė,  kad varžovai pasiekė viršūnę (pirmavo 17 taškų) staiga dramatiškas nusileidimas „nuo kalniuko“, išvaistytas pranašumas ir mūsiškių pergalė rezultatu 75:82.  

Šilutės SM ekipą į pergalę vedė 31 tašką pelnęs Eduardas Targonskis, kuris ne vienam varžovui stovėdamas po krepšiu sukelia šiokį tokį baimės jausmą. Jei jau Eduardo diena, jį aikštelėje sunku sustabdyti. Džiugu, kad būtent taip nutiko ir kovojant dėl bronzos!

Žinoma vienas kovos lauke – ne karys. Krepšinis, tai komandinis žaidimas, tad visų noras laimėti ir nuvedė į pergalę. Taikliais metimais į varžovų krepšį pasižymėjo ir Laurynas Skobas – 24 taškai, taip pat Laurynas puikai kovojo dėl atšokusių kamuolių tiek po savo krepšiu, tiek po varžovų – 11 atkovotų kamuolių. Komandos draugai taip pat neatsiliko: Kajus Bendikas (11 kam., 4 tašk.) ir Nedas Zaniauskas (10 kam., 6 tašk).

Puikai aikštelėje matantis savo komandos draugus Deividas Petrošius, atliko penkis rezultatyvius pardavimus bei pelnė 4 taškus savo komandai. Aikštelę ne ką prasčiau mato ir Tadas Jakštas (4 rezultatyvūs perdavimai ir 4 taškai) bei Dominykas Vaitkus (3 rezultatyvūs perdavimai ir 4 taškai).

Ignas Einikis prie komandos pergalės pridėjo 5 taškus.

Pasak trenerio Petro Joniko, komanda truputi buvo palūžusi po pusfinalio rungtynių, kur nusileido Kauno KM „Perkūnas” komandai, bet džiaugiasi, kad vaikinai rado savyje jėgų bei parodė savo tikrąjį charakterį.

 „Džiaugiuosi komandos rezultatu, patekimu į finalinį ketvertą ir žinoma, iškovota 3 vieta”,- kalbėjo Šilutės SM treneris.

Didžiajame finale susitiko Marijampolės SC-„Mantinga” krepšininkai ir Kauno KM „Perkūnas”. Finalinė dvikova buvo rezultatyvi ir nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėse rungtynių sekundėmis. Bet nuskambėjus finalinei sirenai rezultatu 100:94 pergale bei aukso medaliais džiaugėsi Marijampolės SC-„Mantinga”,

Marijampolėje tradiciškai buvo išrinktas Simbolinis Finalinio ketverto penketukas:

Matas Vokietaitis, Marijampolės SC-„Mantinga”, Aurimas Vėlyvis, Marijampolės SC-„Mantinga”,Justas Blažaitis, Kauno KM „Perkūnas”, Eduardas Targonskis, Šilutės SM, Aistis Lukoševičius, Druskininkų SC.

Galutinė komandų rikiuotė:

  1. Marijampolės SC-„Mantinga”, treneris Kęstutis Juozaitis;
  2. Kauno KM „Perkūnas”, treneris Mindaugas Barčaitis;
  3. Šilutės SM, treneris Petras Jonikas;
  4. Druskininkų SC, treneris Mantas Kibildis.

Marijampolėje tradiciškai buvo išrinktas Simbolinis Finalinio ketverto penketukas, į kurį pateko ir mūsiškis E. Targonskis (antras iš kairės).