8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Apdovanojimai Šilutės sporto mokyklai

Apdovanojimai Šilutės sporto mokyklai

Šilutės sporto mokyklai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Sporto departamento apdovanojimai.

Gruodžio 2 d. Vilniuje, „Karolinos“ viešbučio konferencijų salėje įvyko iškilmingas 2008 m. Lietuvos jaunių sporto žaidynių, skirtų 75-osioms S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio per Atlantą metinėms, uždarymas.

Į šį uždarymą buvo pakviesti ir Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis bei metodininkė Loreta Stančiauskienė. Susirinkusius miestų ir rajonų sporto skyrių, sporto mokymo įstaigų vadovus pasveikino Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas. Jis pažymėjo, kad visi Lietuvos olimpiečiai yra išėję šių žaidynių mokyklą. „Į šitą piramidę reikia užkopti. Ir jeigu iš pradžių nepadarysime sunkaus darbo, neiškovosime mažų taurių, nebus ir didelių“, - Lietuvos olimpinio sporto vadovui antrino Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas.

Susumavus šių metų žaidynių rezultatus, Šilutės sporto mokykla tarp Žemaitijos sporto mokyklų, kurių yra 16, užėmė II- ąją vietą. Aplenktos Mažeikių, Telšių, Tauragės, Kelmės ir kitos sporto mokyklos, o pralaimėta tik Šiaulių rajono sporto mokyklai.

Taip pat buvo susumuoti ir keturių metų Olimpinio ciklo sporto žaidynių rezultatai ir vėl užimta II- oji vieta, pralaimėta vėl Šiaulių rajono sporto mokyklai.

Visa tai parodo, kad mokyklos rezultatai yra ne tik labai geri, bet ir stabilūs.

Už šiuos laimėjimus Šilutės sporto mokyklai, Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas įteikė žaidynių taurę, o mokyklos direktorių Aivarą Lileikį ir mokyklos metodininkę Loretą Stančiauskienę apdovanojo medaliais ir diplomais.

Lietuvos   tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas mokyklai įteikė diplomą už keturių metų Olimpinio ciklo rezultatus. Tokio apdovanojimo mokykla dar nebuvo gavusi.

Mokyklos direktorius A. Lileikis ir metodininkė L. Stančiauskienė su apdovanojimais, kurie papildys gausią mokyklos kolekciją.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose