8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Laimėjimai dziudo čempionate Jurbarke

Laimėjimai dziudo čempionate Jurbarke

 

Šių metų balandžio 23 dieną Jurbarke vyko atviras vaikų ir jaunučių dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų per šimtą penkiasdešimt sportininkų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo penkiolika sportininkų. Turnyre geriausiai sekėsi Tadui Kazlauskui, Jonui Vyšniauskui, Danieliui Montvydui, Juozui Leškiui ir Ignui Klimanskiui jie savo svorio kategorijose iškovojo čempionų vardus. Antrąsias vietas užėmė Benas Burba, Deividas Jokulys, Domas Kučinskas-Kūjalis ir Benas Kovyrcovas. Trečiąsias vietas iškovojo Danas Liutkus, Rokas Osadčij ir Saimonas Vytuvis. Labai ačiū tėveliams už pagalbą ir palaikymą varžybose.