8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės penkiolikmečiams krepšininkams – sidabro medaliai

Šilutės penkiolikmečiams krepšininkams – sidabro medaliai

Šilutės sporto mokyklos krepšinio trenerio Kęstučio Šerniaus penkiolikmečiai auklėtiniai (U15) laimėjo Moksleivių krepšinio lygos (MKL) „B“ diviziono sidabro medalius.

B” divizioną sudaro 34 komandos, suskirstytos į 4 pogrupius po 9-8 komandas. Šilutiškiai pateko į “B” pogrupį (9 komandos). Beje, “A” pogrupį sudarė 9 Vilniaus komandos. Pirmajame pirmenybių etape žaista dviejų ratų sistema, tai yra susitinkant su varžovais savo aikštelėje ir svečiuose. K. Šerniaus auklėtiniai (Adrijus Auškelis, Vitoldas Gavėnia, Matas Gratkauskas, Vilius Grikšas, Mantas Grinkevičius, Aurimas Grinkevičius, Deividas Jančenkovas, Ainardas Misius, Matas Stancikas, Nauris Tamoliūnas ir Domantas Vaznys) pogrupio varžybose iškovojo 15 pergalių ir 1 rungtynes pralaimėjo. Komandos kraitis – 31 taškas, pirma vieta. Antrą vietą su tiek pat taškų užėmė Plungės SRC komanda. 3-4 vietas užėmė Šiaulių KA “Saulė II” (12 pergalių, 4 pralaimėjimai, 28 tšk.) ir Palangos SC (8 pergalės, 8 pralaimėjimai, 24 tšk.). Šios 4 komandos pateko į 2-ojo etapo varžybas. Iš viso 2-ojo etapo varžybose dalyvavo 16 ekipų. Į poras suskirstytos komandos žaidė iki dviejų pergalių.

Šilutės sporto mokyklos komanda sugebėjo prasiveržti į finalą. Lemiamas rungtynes dėl pirmos vietos šilutiškiai žaidė Plungėje balandžio 24 dieną su aikštelės šeimininkais. Plungės SRC komandai pavyko perlaužti rungtynes savo naudai – 81:68 (20:16, 25:14, 18:21, 18:17). Pamariškių gretose pasižymėjo A. Misius, pelnęs 30 taškų, atkovojęs 14 kamuolių, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 3 varžovų metimus. Rezultatyviai žaidė ir M. Gratkauskas, D. Jančenkovas, V. Grikšas, N. Tamoliūnas bei kiti. Čempionų medalius iškovojo Plungės SRC ekipa, sidabro medaliai įteikti šilutiškiams. Pamariškių iškovota antra vieta davė teisę komandai gegužės mėnesį žaisti rungtynes dėl perėjimo į “A” divizioną.