8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Uždavinį įvykdė

Uždavinį įvykdė

Telšiuose balandžio 15 –ą varžėsi šalies rajonų ir Klaipėdos bei Alytaus jaunių (U19) stalo teniso komandos. Šilutės sporto mokyklos (treneris Artūras Silius) rinktinė tarp 11 komandų užėmė penktą vietą ir įgijo teisę žaisti Lietuvos jaunių čempionate su didmiesčių komandomis.

Telšiuose 11 komandų buvo padalintos į dvi grupes. Grupių nugalėtojai ir antrų vietų laimėtojai sudarė finalinį ketvertą, o komandos, užėmusios 3-4 vietas, tęsė kovą dėl 5-8 vietų. Teisę žaisti Lietuvos čempionate su stipriausiomis didmiesčių komandomis pelnė rinktinės, užėmusios 1-6 vietas.

Grupės varžybose šilutiškiai (Mantas Deveikis, Rytis Damulis, Valdas Tubutis) įveikė Mažeikių komandą - 3:2, vienodu rezultatu 3:0 nugalėjo Ukmergės ir Klaipėdos rajonų bendraamžius, bet pralaimėjo Jonavos ir Telšių komandoms – 1:3, 0:3. Likę treti grupėje šilutiškiai toliau sėkmingai tęsė kovą dėl 5-8 vietų: vienodu rezultatu 3:1 nugalėtos Širvintų ir Vilkaviškio komandos. Šios pergalės garantavo penktą vietą ir teisę balandžio 30 dieną žaisti Šalčininkuose Lietuvos jaunių komandų čempionate su bendraamžiais iš didmiesčių. Šilutiškiai Telšiuose sužaidė pagal galimybes (5 pergalės, 2 pralaimėjimai) ir išsikeltą uždavinį įvykdė. Geriausiai Žemaitijos sostinėje sekėsi Šalčininkų komandai, iškovojusiai Lietuvos rajonų čempionų titulus.

Šilutės sporto mokyklos jaunių stalo teniso komanda (iš kairės): Mantas Deveikis, Rytis Damulis ir Valdas Tubutis.