8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Skuodo miesto jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas

Skuodo miesto jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas

Šių metų gegužės 21 dieną vyko atviras Skuodo miesto jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, skirtas Skuodo savivaldos 450 - mečiui paminėti. Jame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos bei dziudo klubo KUMIKATA auklėtiniai. Čempionate dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų. Geriausiai sekėsi Jonui Vyšniauskui, Benui Burbai, Tadui Kazlauskui ir Juozui Leškiui. Jie savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo čempionų vardus. Antrąją vietą užėmė Benas Kovyrcovas. Trečiąsias vietas iškovojo Mantas Andrijauskas, Danas Liutkus ir Saimonas Vytuvis. Šį kartą Ignas Klimanskis ant tatamio lipo ne kaip dalyvis, o jau teisėjas ir puikiai atlikdamas savo darbą. Labai AČIŪ tėveliams už pagalbą, paramą  ir palaikymą.