8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tradicijos nelaužomos - Pagerbti mūsų 2008 m. geriausieji

Tradicijos nelaužomos - Pagerbti mūsų 2008 m. geriausieji

Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje metų gale būna renkami, apdovanojami ir pagerbiami geriausi sportininkai. Todėl laikantis šių tradicijų, Kalėdų išvakarėse Šilutės sporto mokykloje pagerbti ir apdovanoti aukštų rezultatų šalies ir Europos čempionatuose pasiekę mokyklos auklėtiniai ir jų treneriai.

Gausiai susirinkusius sportininkus, jų tėvelius ir trenerius sveikino rajono meras Virgilijus Pozingis, jo pavaduotojas Jonas Jaunius, sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis. Jie dėkojo už aukštus pasiekimus ir linkėjo nesustoti ugdant jaunąją kartą.

42 originaliais prizais apdovanoti devynių sporto šakų geriausieji, 13 jų trenerių pelnė padėkos raštus.

2008-ieji buvo sėkmingi Šilutės sporto mokyklai - jai įteikti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento taurė ir diplomai už aukštus sportinius pasiekimus ne tik šiais 2008 metais, bet ir už keturių metų (2004m.-2008m.) olimpinio ciklo pasiekimus.

Aukštą sportinį meistriškumą demonstravo trenerio V.Murausko auklėtinis E.Petrauskas, tapęs Europos bokso jaunių čempionu ir laimėjęs jauniausio visų laikų šalies saugusiųjų bokso čempiono titulą. Atminimo prizais apdovanoti E.Skurdelis, K.Stasytis, A.Andriuščenko, L.Kniukšta, D.Girulis, K.Nemanius, R.Jonušas - šalies jaunių ir jaunimo čempionai.

Nemažiau garbingą apdovanojimą pelnė K.Šerniaus išugdytas krepšininkas D.Pukis, iškovojęs Europos jaunučių čempionate aukso medalį. Pagerbti ir įvairių amžiaus grupių geriausi krepšininkai M.Jonikas, S.Januškis, L.Vaitkus, J.Gečas.

Gražias sportines tradicijas tęsė L.Čičirkos ir L.Ličinchajaus treniruojami sunkiaatlečiai. Buvęs jų auklėtinis, dabar Klaipėdos universiteto studentas D.Anuškevičius Graikijoje vykusioje Pasaulio studentų universiadoje laimėjo mažąjį aukso medalį. Jo pėdomis seka šalies suaugusiųjų čempionato sidabro laimėtojai M.Jurgšat ir M.Mickevičius, jaunimo pirmenybių prizininkai R.Cibauskas, A.Trajanauskas, L.Aleksandravičius, jaunučių čempionai T.Ličinchajus, R.Trajanauskas. Jiems įteikti atminimo prizai.

Aštuoniais prizais įvertinti B.Bartušienės ir N.Bartušio auklėtinių pasiekimai. Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo suaugusiųjų čempionato prizininkais tapo B.Lukoševičius, E.Golubovskytė, I.Baužaitė, šalies moksleivių pirmenybių prizininkais - A.Rauktys, T.Šeršen, G.Urbonaitė, L.Šadbaraitė ir E.Žemaitytė.

Pagerbti ir geriausi sporto karalienės - lengvosios atletikos atstovai, kuriuos ruošia M.Urmulevičius ir S.Oželis. R.Marozka, D.Bliūdžiūtė, U.Toleikytė, I.Niauronytė, K.Butkevičiūtė, K.Vilčiauskas, A.Barzdys, P.Martinavičiūtė ir J.Šulcaitė.

Apdovanojimus pelnė A.Pancerovo treniruojami rankų lenkikai - Europos jaunių čempionė A.Žvirblytė, šalies čempionas K.Spirgys, dziudo imtynių atstovai R.Paulikas, T.Poteliūnas (treneris R.Lukošius), absoliutus šalies čempionas tūrinių aitvarų klasėje A.Stankus (treneris I.Mikalauskas), Lietuvos jaunių žaidynių čempionas stalo tenisininkas M.Vilkas.

Sporto mokyklos vakaronėje prie Kalėdų eglės atėjo ir Kalėdų Senelis su dovanomis, pasirodė “Atėnės” merginos, vyko žaidimai, sportininkams teko išbandyti išmonę lambados ir rokenrolo konkursuose. Renginį nuotaikingai vedė M.Budraitis.

 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
 • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose