8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Laimėtojams nebaisus net alinantis karštis

Laimėtojams nebaisus net alinantis karštis

Šilutės SM jaunučiai lengvaatlečiai, treniruojami trenerių Linos Leikuvienės, Stasio Oželio ir Audriaus Urmulevičiaus, startavo svarbiausiose šių mokslo metų varžybose - Lietuvos jaunučių čempionate, kuris vyko birželio 30, liepos 1 dienomis Vilniuje. Visi komandos dalyviai stengėsi, kovojo, bet geriausius rezultatus parodė Kostas Budvytis, kuris ,nepaisant alinančio karščio, 1500 m ir 3000 m nuotoliuose iškovojo trečiąsias vietas. Itin greita buvo ir barjerininkė Augustė Juškaitė 100 m su barjerais bėgime užėmusi trečią vietą. Trečios vietos medaliu trišuolio rungtyje buvo apdovanotas ir Regimantas Leikus. Visi prizininkai varžybose pasiekė savo geriausius asmeninius rezultatus, o tai labiausiai ir džiugino jų trenerę Liną.

Susumavus komandinius rezultatus, šilutiškių komanda užėmė aukštą trečią vietą. Prie šio komandinio rezultato prisidėjo kiekvienas varžybose startavęs sportininkas. ????????????????