8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo čempionatas Klaipėdoje

Dziudo čempionatas Klaipėdoje

Šių metų rugsėjo 24 dieną Klaipėdoje vyko atviras visų amžiaus grupių dziudo čempionatas. Jame dalyvavo per tris šimtus sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą KUMIKATA atstovavo penkiolika sportininkų. Mergaičių grupėje antrą vietą užėmė Gabrielė Paleckytė. U-10 amžiaus grupėje čempiono vardą iškovojo Benas Burba, Deividas Jokulys liko per žingsnį nuo medalio. U-14 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Juozas Leškys. Antrąją vietą užėmė Saimonas Vytuvis. U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg. čempiono vardą iškovojo Domas Plikšnys. Trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 73 kg. iškovojo Justas Vyšniauskas. Ačių tėveliams už palaikymą ir paramą.