8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Po varžybų su prizais

Po varžybų su prizais

Spalio 8 d., gausus Šilutės SM lengvaatlečių būrys dalyvavo tarptautinėse "Gintarinės jūrmylės 2022" varžybose. Be Lietuvos bėgikų startavo ir itin pajėgūs svečiai iš Ukrainos, Latvijos ir Lenkijos. Patys mažiausieji bėgikai, gimę 2013 m. ir jaunesni, bėgo 0,5 jūrmylės. Šiame nuotolyje šilutiškis Danielius Grikšas iškovojo antrą vietą, o antrokė Rimgailė Šmitaitė, pirmą kartą startavusi varžybose, nesunkiai įveikė beveik kilometrą, aplenkė dar 23 mergaites ir užėmė 10 vietą. Visi vyresni vaikai bėgo 1 jūrmylę (1 jūrmylė lygi 1852 metrams). 2007-2008 metų gimimo grupėje puikiai pasirodė Kostas Budvytis, kuriam pavyko, iš 37 bėgusių vaikinų, finišuoti trečiam. Varžybų prizininkai apdovanoti gražiais medaliais, diplomais, o visi dalyviai įvairiais bėgimo suvenyrais. Profesionaliai suorganizuotoje bėgimo šventėje dalyvavo itin gausus būrys bėgimo profesionalų ir mėgėjų, skambėjo gera muzika, mažiausius vaikus linksmino animatoriai, džiugino pripučiami batutai, o visi dalyviai ir žiūrovai buvo vaišinami skania koše ir arbata.