8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo čempionatas Prienuose

Dziudo čempionatas Prienuose

Šių metų spalio 22 dieną Prienų arenoje vyko Lietuvos moksleivių dziudo čempionatas. Šilutės sporto mokyklą atstovavo penki sportininkai. Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Domui Plikšniui. Jis savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė Gabrielė Paleckytė ir Ignas Klimanskis. Kajus Juknius liko penktas. Justas Vyšniauskas devinta vieta.

Antrą dieną spalio 23 ten pat vyko dziudo turnyras "Dziudo visiems". Jame dalyvavo mažieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Trečiąsias vietas iškovojo Benas Burba, Juozas Leškys ir Mantas Andrijauskas. Kitiems truputį pritrūko sportinės sėkmės iškovoti medalius. Labai ačiū tėveliams už pagalbą ir paramą.