Lietuvos mokinių olimpinis festivalis

Stipruoliai mokosi Žemaičių Naumiestyje ir M.Jankaus mokykloje, o taikliausieji Degučiuose ir Rusnėje.

Šilutės sporto mokykla pirmą kartą surengė rajono moksleivių asmenines - komandines svarsčių kilnojimo ir smiginio varžybas. Varžybos buvo vykdomos pagal Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nuostatus.

Sunkiosios atletikos sporto salėje vykusiose varžybose dalyvavo 64 moksleiviai iš 8 mokyklų. 16 kg svarsčių kilnojimo varžybose buvo rovimo dešine ir kaire ranka ir stūmimo abiem rankom nuo krūtinės rungtys. Įvairių svorio kategorijų nugalėtojai nustatyti pagal didžiausią dvipūdės svarsčio iškėlimų skaičių abiejuose pratimuose.

Tarp kaimų mokyklų nugalėjo Žemaičių Naumiesčio vidurinės mokyklos stipruoliai - 120 taškų, o miesto mokyklų grupėje geriausiai pasirodė M.Jankaus pagrindinės mokyklos moksleiviai - 117 taškų.

Absoliučiu nugalėtoju tapo naumiestiškis P.Lengvinas, dvipūdę iškėlęs 150 kartų.

Degučių pagrindinėje mokykloje vyko smiginio varžybos, kuriose dalyvavo virš 60 rajono moksleivių iš 12 mokyklų. Nugalėtojais tapo Rusnės pagrindinės mokyklos mergaičių ir Degučių pagrindinės mokyklos berniukų komandos.

Stipruoliai ir taikliarankiai varžysis respublikinėse varžybose.

Edvardo Lukošiaus nuotraukos:

• Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose