8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Iš varžybų su diplomais ir prizais

Iš varžybų su diplomais ir prizais

Lapkričio 18 d. Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos vaikų olimpinių vilčių čempionato, rajonų grupėje, varžybos. Šilutės rajonui atstovavo 14 Šilutės SM lengvaatlečių, gimusių 2009 m. ir jaunesni, kurie šiuo startu pradėjo žiemos varžybų sezoną uždarose patalpose. Pirmąsias šešias vietas iškovoję sportininkai apdovanoti varžybų diplomais, o prizininkų trejetas - medaliais. 1000 m bėgime nugalėtoja tapo Andrėja Šimkutė. Tokį pat nuotolį bėgęs Mantas Budrikas užėmė penktą vietą. Penktas vietas taip pat užėmė 600 m bėgime Elinga Simaitytė, o šuolyje į aukštį Dovilė Kalvytė. 60 m barjeriniame bėgime šeštą vietą užėmė Agnė Naruševičiūtė. Kiti jaunieji sportininkai sėkmingai įveikė savo rungtis, gerinosi asmeninius rezultatus, įgijo varžybinės patirties. Treneriai Lina Leikuvienė ir Audrius Urmulevičius liko patenkinti savo jauniausių auklėtinių startais.