8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Turnyras Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Turnyras Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Šių metų lapkričio 26 dieną Panevėžio lengvosios atletikos manieže vyko tarptautinis dziudo turnyras Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Kariškiai vaikams rodė kokiais ginklais apginkluotos KASP. Kariai vaišino labai skania ir maistinga kareiviška koše. Vaikai galėjo išbandyti savo taiklumą su pniaumatiniais ginklais. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą atstovavo septyni sportininkai. Šeši iš jų Juozas Leškys, Saimonas Vytuvis, Kajus Juknius, Domas Plikšnys, Ignas Klimanskis ir Justas Vyšniauskas iškovojo trečiąsias vietas. Benas Kovyrcovas pralaimėjo kovą dėl trečios vietos ir liko penktas. Ačiū tėveliams už palaikymą.