8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo laimėtojai

Lietuvos rajonų jaunių  ir jaunimo laimėtojai

Šilutės SM lengvaatlečių komandos lyderiauja Lietuvos rajonų jaunių (2007-2006 m.) ir jaunimo (2005-2004 m.) čempionatuose. Sausio 6-7 dienomis, Klaipėdos lengvosios atletikos manieže garsiai skambėjo "ŠILUTĖ", nes net 19 kartų lipo ant apdovanojimų pakylos trenerių L. Leikuvienės ir A. Urmulevičiaus auklėtiniai. Sportininkai varžėsi ne tik individualiai, bet ir dėl komandinių rezultatų. Jaunių amžiuje buvo skaičiuojama 15 geriausių komandos sportininkų rezultatų, o jaunimo tarpe -8. Jaunių grupėje nugalėtoja 60 m bėgime tapo, pastaruoju metu itin sparčiai tobulėjanti, Gabrielė Urniežiūtė. 60 m barjeriniame bėgime antrą, o trečią vietą 300 m užėmė Nojus Petraitis, Mykolas Maurius iškovojo trečias vietas 60 m b/b ir 600 m bėgimuose, Goda Šiaudvytytė dvi trečios vietos 600 ir 1500 m kliūtiniame bėgime, Vytautė Vasiljevaitė antra vieta 3000 m ir trečia 1000 m bėgimuose. Švėkšniškiai Raman Budiukin ir Deimantė Agintaitė trišuolio rungtyje užėmė antrą ir trečią vietas, vyresnieji jų draugai, jaunimo grupėje, Vilius Liorencas ir Ednaras Serapinas neįveikiami aukščio sektoriuje, iškovotos pirma ir antra vietos, Domantas Vaidila stumdamas 6 kg rutulį užėmė trečią vietą. Abiturientai šilutiškiai Naglis Kuturys ir Kamilė Stankutė bėgdami 600 m nuotolius užėmė trečias vietas, o 60 m b/b Kamilė buvo antra. Estafetiniame 4x200 m bėgime merginos (Kamilė, Goda, Vytautė, Gabrielė) iškovojo antrą vietą, o vaikinai užėmė trečią vietą (Nojus, Naglis, Mykolas, Raman). Rezultatai: http://lengvoji.lt/lietuvos-rajonu-cempionatai/