8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

MARIUS MICKEVIČIUS IŠKOVOJO AUKSO MEDALĮ

Šilutės sporto mokyklos atletas ir šalies jaunimo rinktinės narys Marius Mickevičius, ruošdamasis dalyvauti Europos sunkiosios atletikos jaunimo (iki 23 m.) pirmenybėse, jėgas išbandė Panevėžyje ir Latvijoje.

Tarptautiniame turnyre kuris vyko Panevėžyje rungėsi 5 šalių atletai. Rusijos, Vengrijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos. Lietuvai atstovavo 85 kg. svorio 19 metų M. Mickevičius kuris išrovė 140 kg. ir pagerino savo asmeninį pasiekimą 4 kg. Stūmime atletas taip pat pasirodė šauniai. Savo asmeninį rekordą pagerino net 10 kg. ir išstūmė 170 kg., dvikovėje surinko 310 kg. ir laimėjo aukso medalį. Tokiu pat rezultatu jis nugalėjo ir Latvijoje.

16-metis Šilutės sporto mokyklos auklėtinis Tomas Li-čin-chai (69 kg.) dvikovoje surinko 210 kg. (rovimas – 95 kg., stūmimas – 115 kg.), pagerino asmeninius rezultatus 7 kg. ir liko ketvirtas.

Šiuo metu vyresnieji Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai ruošiasi suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionatui, kuris greitu laiku vyks Klaipėdoje.