8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo turnyras Šilutėje

Dziudo turnyras Šilutėje

     Šių metų balandžio 29 dieną, po septynerių metų pertraukos, Šilutės Vydūno gimnazijos sporto komplekso salėje vyko Šilutės dziudo turnyras. Jame dalyvavo dziudoistai iš Lietuvos miestų - šimtas aštuoniasdešimt keturi sportininkai. Turnyro kovos vyko ant trijų tatamių, kuriuos neseniai pirko Šilutės sporto mokykla naujai dziudo salei "Laisvalaikio ir sporto namų" patalpose. Šilutės sporto mokyklą ir Šilutės dziudo klubą "KUMIKATA" atstovavo dvidešimt penki sportininkai U-11, U-13, U-15 amžiaus grupėse. Sporto prekių parduotuvė "Sporto fėja" įsteigė kiekvienai amžiaus grupei po tris prizus, kurie buvo išdalinti apdovanojimų metu. Geriausiai iš šilutiškių sekėsi Danui Liutkui, Tadui Kazlauskui ir Benui Burbai. Jie savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo čempionų vardus. Antrąją vietą užėmė Saimonas Vytuvis. Trečiąsias vietas iškovojo Juozas Leškys, Kristupas Mockus, Ignas Krilauskas, Rapolas Vasiliauskas, Matas Aleškevičius ir Arnas Veliuona. Kitiems šios varžybos namuose buvo pirmosios, kurios gal taps jiems tolimesniu pergalių keliu ant tatamio.