8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Apskrities lengvosios atletikos pirmenybėse pasiektas rajono rekordas

Apskrities lengvosios atletikos pirmenybėse pasiektas rajono rekordas

Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos asmeninėse moksleivių jaunučių (14-15 m.) ir jaunių (16-17 m.) pirmenybėse praėjusį antradienį Šilutės stadione daugiausiai prizinių vietų iškovojo pamariškiai – 41. Rajono rekordą pagerino Šilutės sporto mokyklos švediškos estafetės 4x100+200+300+400 bėgikės Greta Valaitytė, Ieva Niauronytė, Irena Griciūtė, Dovilė Bliūdžiūtė (treneris Stasys Oželis).

Šių metų rugsėjo 22 dieną Šilutės sporto mokykla Šilutėje vykdė apskrities jauniu ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybės. Atsakingi už varžybų vykdymą buvo treneriai Stasys Oželis ir Marijus Jonas Jazbutis.

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai treniruojami Stasio Oželio, Marijaus Jono Jazbučio ir Medardo Urmulevičiaus iškovojo 18-ka prizinių vietų. 7-ni mokyklos sportininkai tapo šių varžybų čempionais.

Bėgikai lenktyniavo 100, 200, 400, 800, 1500 m distancijose ir švediškoje estafetėje (4x100+200+300+400). Pasak Šilutės sporto mokyklos trenerio M. Urmulevičiaus, po moksleivių vasaros atostogų tai pirmos didesnės varžybos, tad iškart sunku tikėtis gerų rezultatų. Bet sulaukta jų nemažai.

Šauniai pasirodė švediškoje estafetėje (100+200+300+400) Greta Valaitytė, Ieva Niauronytė, Dovilė Bliūdžiūtė ir Irutė Griciūtė. Šios keturios žavios merginos pasiekė  rajono rekordą – 2;26,1 min. Senasis rekordas laikėsi net dvejus metus (2;34 min.).

Tarp mūsų sprinterių neblogai pasirodė sporto mokyklos auklėtinė jaunutė Karolina Juciūtė, 100 m nubėgusi per 13,7 s, 2 vieta.

Jaunių 400 m distanciją laimėjo sporto mokyklos auklėtiniai: Andrius Barzdys (54,9 s.), Dovilė Bliūdžiūtė (1;01,4).Tarp jaunučių (800 m) nugalėjo mokyklos auklėtinė Kamilė Ambrozaitė.

Be Šilutės sporto mokyklos komandos dar dalyvavo Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono (Gargždų), Palangos, Kretingos sporto mokyklų komandos.

Rajono rekordą pagerino švediškos estafetės bėgikės Greta Valaitytė, Ieva Niauronytė, Dovilė Bliūdžiūtė, Irena Griciūtė.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose