8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Dziudo turnyras Jurbarke

Dziudo turnyras Jurbarke

Šių metų gegužės 13 dieną Jurbarke vyko dziudo turnyras. Jame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos miestų. Iki pietų vyko vaikų amžiaus grupių kovos. Čia geriausiai sekėsi Tadui Kazlauskui, kuris savo svorio kategorijoje iškovojo čempiono vardą. Antrąsias vietas užėmė Rapolas Vasiliauskas ir Kristijonas Užkuraitis. Trečiąsias vietas iškovojo Danas Liutkus ir Domas Kujelis-Kučinskas. Kitiems pritrūko sportinės sėkmės užlipti ant apdovanojimų pakylos. Po pietų pradėjo kovas jaunių amžiaus grupės dziudoistai. Čia Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai pasirodė puikiai. Čempionų vardus savo svorio kategorijose iškovojo Saimonas Vytuvis, Justas Vyšniauskas, Ignas Klimanskis ir mergaičių grupėje Gabrielė Paleckytė. Antrąsias vietas užėmė Juozas Leškys ir Pijus Baltutis. Trečiąją vietą iškovojo Kristupas Mockus.