8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis dziudo turnyras "Pavasaris 2023" Plungėje

Tarptautinis dziudo turnyras

Šių metų gegužės 20 dieną Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras "Pavasaris 2023". Jame dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės sporto mokyklą ir dziudo klubą Kumikata atstovavo dvylika sportininkų. Iki pietų kovojo U-13 amžiaus grupės sportininkai. Čia geriausiai sekėsi Benui Burbai. Jis savo svorio kategorijoje įveikė visus varžovus ir iškovojo čempiono vardą. Tadas Kazlauskas užėmė antrąją vietą finale nusileidęs Latvijos kovotojui. Po pietų kovas pradėjo U-15 amžiaus grupės sportininkai. Čia antrąją vietą užėmė Juozas Leškys po atkaklios kovos tik pratęsime nusileidęs Kauno "Budoka" klubo atstovui. Trečią vietą savo svorio kategorijoje iškovojo Ignas Klimanskis.