8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šilutės rajono mokinių 2023 metų sporto žaidynės

Šilutės rajono mokinių 2023 metų sporto žaidynės

Gegužės 30-31 dienomis Šilutės miesto stadione vyko rajono mokyklų sporto žaidynės. Tradiciškai žaidynės vykdavo kas dvejus metus, tačiau dėl pandemijos paskutinį kartą jos vyko 2018 metais. Į žaidynių programą buvo įtrauktos šešios rungtys: krepšinis (3 x 3), futbolas, estafetinis bėgimas (4 x 100 m.), estafetė, kurią organizavo Lietuvos šaulių sąjungos šauliai, virvės traukimas ir tinklinis. Tinklinio varžybas savaitę prieš žaidynes organizavo Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokytoja Danguolė Černeckytė. Pirmą žaidynių dieną dalyvavo 5 rajono pagrindinės mokyklos, Pamario progimnazija ir Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro jaunimo klasių komanda. Pirmąją vietą iškovojo ir žaidynių nugalėtojų taurė atiteko Pamario progimnazijos komandai. Antrąją vietą laimėjo Usėnų pagrindinės mokyklos sportininkai, o trečiosios vietos taurė iškeliavo į Vilkyčių pagrindinę mokyklą. Antrąją žaidynių dieną varžėsi penkios rajono gimnazijos. Po atkaklios kovos turnyrinėje lentelėje vieno taško persvara Šilutės Vydūno gimnazija nusileido Žemaičių Naumiesčio gimnazijai. Žemaičių Naumiesčio gimnazijos komandai atiteko žaidynių čempionų titulas, o Šilutės Vydūno gimnazija liko antroje vietoje. Nugalėtojų gretose – trečiojoje vietoje įsitaisė Šilutės pirmoji gimnazija.