8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

Lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

     Birželio 1 d. Vilniaus Vingio parko stadione vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Šilutės sporto mokyklos aštuoni šeštokai dalyvavo šiose varžybose, kuriose, dėl dalyvių gausos, kiekvienoje rungtyje apdovanojami pirmas šešias vietas iškovoję sportininkai.

     60 m barjerinio bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Agnė Naruševičiūtė, kuri be klaidų ir užtikrintai įveikė finalinį bėgimą. Toje pačioje rungtyje Agnės treniruočių draugas Mykolas Nausėdas užėmė penktą vietą. Tokią pat vietą kamuoliuko metime užėmė ir Eda Bendžiutė, o rutulio stūmimo rungtyje ketvirtą vietą iškovojo Beata Agintaitė. Mantas Budrikas varžėsi ilgiausiame varžybų nuotolyje - 1000 m bėgime, kuriame varžėsi net 31 berniukas, bet Mantas į priekį praleido tik itin pajėgų varžovą iš Marijampolės ir iškovojo antros vietos medalį.

     Trenerius Liną Leikuvienę ir Audrių Urmulevičių labiausiai džiugina, kad visi jų auklėtiniai tobulėja ir šiose varžybose pasiekė savo geriausius asmeninius rezultatus.