8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas

Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas

Birželio 15-16 dienomis Klaipėdos centriniame stadione vyko Lietuvos jaunių (2006-2007 m.) lengvosios atletikos čempionatas. Svarbiausiose metų varžybose itin solidžiai startavo dvylika Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių, o ypač barjerininkai.

400 m barjeriniame bėgime ant apdovanojimo pakylos lipo net du šilutiškiai. Nugalėtoju tapo Nojus Petraitis (rez. 56,24 s.), o Mykolas Maurius iškovojo trečią vietą (rez. 56,66 s.). Trumpesnėje 110 m barjerinio bėgimo distancijoje antrą vietą iškovojo Nojus (rez. 14,51 s.), o Mykolui atiteko ketvirta vieta.

Ieties metimo rungtyje trečią vietą iškovojo buvęs Šilutės sporto mokyklos auklėtinis, kintiškis Vilmantas Retenis, kuris šiuo metu mokosi Vilniuje, bet atstovauja Šilutės rajonui ir Vilniaus miestui. Likusiems komandos nariams prizinių vietų nepavyko iškovoti, bet jie visi pakliuvo į stipriausiųjų sportininkų šešioliktukus savo rungtyse ir davė Šilutės komandai taškus. Džiugu, kad rajonų grupėje, kurioje startavo 26 komandos, surinkę 185 komandinius taškus, lyderiauja šilutiškiai, antra Rokiškio komanda su 141 taškais, trečia - Marijampolė (125 taškai).