8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas Vilniuje

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai iš Lietuvos jaunučių čempionato Vilniuje parsivežė šešis iškovotus medalius, o rajonų komandinėje įskaitoje esame nepralenkiami. Birželio 21-22 d. Vilniaus Vingio parko stadionas itin sėkmingas vidutinių nuotolių bėgikui Kostui Budvyčiui, kuriam net sugipsuota ranka nesutrukdė laimėti 3000 m nuotolį, o 1500 m bėgime iškovoti antrą vietą. Šuolininkas Regimantas Leikus antrą vietą laimėjo šuolio į tolį rungtyje, o trišuolyje užėmė trečią vietą. Barjerinio bėgimo atstovas Rokas Mačiulaitis 300 m barjeriniame bėgime, vos akimirką atsiliko nuo pirmos vietos, iškovota antra vieta, o 110 m barjeriniame bėgime Rokui atiteko trečios vietos medalis. Medalių nepavyko iškovoti, bet itin sėkmingai 1500 m ir 2000 m nuotoliuose bėgo Džiuga Sidaravičūtė, 400 m ir 800 m nuotoliuose Andrėja Šimkutė. Dėl iškovotų komandai taškų, trenerė Lina labai dėkinga ir Elingai Simaitytei, Uršulei Naudėdaitei, Gabijai Kubaitytei.