8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Šalies čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai - antri

Šalies čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai - antri

2009 m. Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo (iki 23 m.) sunkiosios atletikos čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 5 aukso, 4 sidabro, 5 bronzos medalius ir II komandinę vietą.

Dvylika L.Li-čin-chai ir L.Čičirkos treniruojamų vaikinų nuo nugalėtojos - Klaipėdos I rinktinės atsiliko vos 15 taškų. Ant uostamiesčio sunkiosios atletikos pakylos iš viso kovojo 191 atletas iš 22 komandų.

56 kg svorio atletas 14-metis šilutiškis Lukas Kirilovas jaunimo grupėje tarp 29 dalyvių užėmė 16 vietą. Svorio kategorijoje iki 69 kg kovojo 38 atletai, tarp jų – šilutiškiai Ignas Tubutis ir Tomas Li-čin-chai. 18-metis Ignas laimėjo bronzos medalį tarp jaunimo ir suaugusiųjų. 16-metis Tomas savo asmeninį rekordą pagerino 9 kg ir jaunimo bei suaugusiųjų grupėse pelnė 5 vietą. Šilutiškis Marius Mickevičius (iki 77 kg) aukso medalius laimėjo tarp jaunimo ir suaugusiųjų. Jo treniruočių draugui Raimondui Trajanauskui teko 5 vieta. Svorio kategorijoje iki 85 kg Airidas Šlefendorfas  tarp jaunimo laimėjo auksą, suaugusiųjų varžybose - bronzą. Linas Aleksandravičius tarp jaunimo laimėjo sidabrą, tarp suaugusiųjų - 4 vietą. Sidabro apdovanojimą tarp suaugusiųjų iškovojo Andrius Vaitkus, nuo nugalėtojo vilniečio M.Kolesnikovo atsilikęs 6 kg. Rokas Cibauskas laimėjo bronzą tarp jaunimo ir 4 vietą tarp suaugusiųjų. O mūsų lyderis Donatas Anuškevičius vėl apgynė čempiono titulą.

Mūsų sunkiasvoriai (iki 105 kg) irgi pasipuošė medaliais. Algimantas Trajanauskas ir tarp jaunimo pelnė aukso, o tarp suaugusiųjų - sidabro apdovanojimus. O Mantas Jurgšat asipuošė sidabru ir bronza. Čempionato nugalėtojų titulus jaunimo ir suaugusiųjų grupėse iškovojo I Klaipėdos rinktinė - 209 taškai, Šilutės sunkiaatlečiams atiteko abi antrosios vietos - 194 tšk., III vietose liko jaunimo grupėje - gargždiškiai, suaugusiųjų - II Klaipėdos rinktinė.

Parengė Šilutės sporto mokykla