8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis dziudo turnyras Klaipėdoje

Tarptautinis dziudo turnyras Klaipėdoje

    Šių metų rugsėjo 30 dieną Klaipėdoje vyko kasmetinis tarptautinis dziudo turnyras. Jame dalyvavo per tris šimtus sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos miestų. Šilutės dziudo klubą KUMIKATA ir Šilutės sporto mokyklą atstovavo aštoniolika kovotojų iš visų amžiaus grupių. Mažiausiųjų grupėje geriausiai sekėsi Eljotui Zarembai ir Matėjui Pakalniškiui. Jie savo svorio kategorijose užėmė antrąsias vietas. Trečiąją vietą iškovojo Vakaris Kontrimas. Vyresniųjų amžiaus grupėje trečiąsias vietas iškovojo Juozas Leškys, Benas Kovyrcovas ir Ignas Klimanskis. Per žingsnį nuo medalių liko Saimonas Vytuvis ir Ignas Krilauskas. Jie pralaimėjo kovas dėl bronzos medalių ir liko penktoje vietoje.