8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

PAGERBTI GERIAUSI ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS SPORTININKAI

PAGERBTI GERIAUSI ŠILUTĖS SPORTO MOKYKLOS SPORTININKAI

2009 m. gruodžio 28 d. Šilutės rajono savivaldybės mažojoje salėje geriausius sporto mokyklos sportininkus ir jų trenerius priėmė Savivaldybės meras Virgilijus Pozingis bei Administracijos direktorius Šarūnas Laužikas. Sportininkų dešimtukui įteiktos padėkos bei dovanos.

Pirmosios padėkos bei dovanos atiteko Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerio Stasio Oželio auklėtinei Dovilei Bliūdžiūtei (Lietuvos jaunių rinktinės narė, Lietuvos jaunių pirmenybių prizininkė) ir auklėtiniui Andriui Barzdžiui (Lietuvos jaunių rinktinės narys, Lietuvos jaunių pirmenybių čempionas).

Sunkiosios atletikos trenerio Liudo Čičirkos auklėtiniams: Lietuvos suaugusiųjų čempionui, kandidatui į Lietuvos Olimpinę rinktinę Mariui Mickevičiui ir Mantui Jurgšat Lietuvos jaunimo čempionui bei Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkui (II vieta), kandidatui į Lietuvos Olimpinę rinktinę.

Bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniams: Deivydui Giruliui (Lietuvos jaunių čempionas, Lietuvos jaunių rinktinės narys) ir Karoliui Stasyčiui (Lietuvos suaugusiųjų čempionato prizininkas (II vieta), Lietuvos rinktinės narys).

Baidarių irklavimo trenerių Bronislavos Bartušienės ir Nedo Bartušio auklėtiniams Andriui Raukčiui  (Baltijos šalių sporto žaidynių sidabro medalio laimėtojas, Moksleivių taurės varžybų čempionas) ir  Tomui Šeršen  (Baltijos šalių sporto žaidynių sidabro medalio laimėtojas, Moksleivių taurės varžybų čempionas).

Dziudo imtynių trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniui Rokui Paulikui (Lietuvos jaunių ir moksleivių čempionatų prizininkas, kandidatas į Lietuvos jaunių rinktinę).

 Stalo tenisą lankantis Matas Vilkas taip pat apdovanotas padėka ir dovana (Lietuvos jaunių rinktinės narys, Lietuvos jaunių  „TOP-12“ čempionato nugalėtojas).

Po apdovanojimų Savivaldybės vadovai, Šilutės sporto mokyklos direktorius A.Lileikis bei treneriai pasidalino mintimis bei planais ateičiai.

  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose
  • Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose