8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Tarptautinis dziudo turnyras Plungėje

Tarptautinis dziudo turnyras Plungėje

      Šių metų spalio 14 dieną Plungėje vyko tarptautinis dziudo turnyras "Auksinis ruduo". Jame dalyvavo ir devyniolika Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo KUMIKATA auklėtinių. Iki pietų ant tatamio kovojo vaikų amžiaus grupės dziudoistai. Čia čempionu savo svorio kategorijoje tapo Benas Burba. Trečiąsias vietas iškovojo Eljotas Zaremba, Danas Liutkus, Adrijus Golubovskis, Tumas Mosiejauskas ir Adas Aleskus. Po pietų ant tatamio vyko jaunučių amžiaus grupės kovos. Jose dalyvavo penki šilutiškiai. Čia čempiono vardą savo svorio kategorijoje iškovojo Benas Kovyrcovas. Antrąją vietą užėmė Saimonas Vytuvis. Trečiąsias vietas iškovojo Jonas Kochtovas ir Ignas Krilauskas. Kovą dėl bronzos medalio pralaimėjęs Juozas Leškys liko penktas. Turnyre dalyvavo per tris šimtus sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos miestų.