8 656 86234sportas.mokykla@gmail.comRusnės g. 10A, LT-99185, Šilutė
lten

Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose

Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos čempionatas Šiauliuose

      Lapkričio 17 d. Šilutės SM lengvaatlečiai, kurie treniruojasi Šilutėje ir Švėkšnoje, dalyvavo Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionate rajonų grupėje. Varžybose Šiauliuose varžėsi virš 400 lengvaatlečių, kurie yra gimę 2010 m arba jaunesni. Medalius, prizines vietas pavyko iškovoti ir mūsų sporto mokyklos auklėtiniams.

      Nugalėtoja 60 m barjeriniame bėgime tapo Agnė Naruševičiūtė (rez. 10,18 sek.). Antras vietas iškovojo Mantas Budrikas 1000 m bėgime (rez. 3:13,81 min.) ir Mindaugas Urmulevičius šuolyje į aukštį (rez. 1,40 m). Prizininkų diplomais apdovanoti ketvirtas vietas iškovoję: Eda Bendžiūtė (šuolis į aukštį - 1,30m), Beata Agintaitė (rutulio stūmimas - 10,48 m), Rokas Toleikis (šuolis į tolį - 4,34 m), o 60 m finaliniame bėgime penktas atbėgo Ernestas Būdvytis (rez. 8,12 sek.).

    Treneriai Lina Leikuvienė ir Audrius Urmulevičius džiaugiasi tobulėjančiais savo auklėtiniais, kurie gerino asmeninius pasiekimus, įgijo varžybų patirties.